Podpora

Podpora pro operační systém Android™

Samostatně si aplikaci zakoupit nemůžete, ale můžete si ZDARMA a nezávazně vyzkoušet, jak aplikace funguje a co vše obsahuje. Poté si přímo z této aplikace zakoupíte jednotlivé konverzace na cesty, nebo cenově výhodnější celý komplet. Google Play takovýto nákup přímo z aplikace označuje jako „In-App Billing“.
Ne. V aplikaci je u každé konverzace na cesty uvedena její cena a současně cena za celý komplet. Je na rozhodnutí každého uživatele, jestli si zakoupí jednotlivé jazyky nebo cenově výhodnější komplet všech konverzací na cesty. Na cenu kompletu tedy nemají vliv již dříve zakoupené jednotlivé jazyky. Google Play neumožňuje dynamickou úpravu cen.
Ano, pokud obě zařízení mají operační systém Android a pokud jste přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu. Nainstalujte si aplikaci na svůj tablet a v „Nastavení“ aplikace v sekci „Servisní akce“ klepněte na položku „Obnovit zakoupené jazyky“. Google Play neumožňuje zakoupit stejnou aplikaci nebo její části vícekrát.
V "Nastavení" aplikace v sekci "Servisní akce" klepněte na položku "Obnovit zakoupené jazyky". Musíte být přitom přihlášen pod stejným uživatelským účtem jako při nákupu.

Pokud si přece jenom přejete kontaktovat naši zákaznickou podporu, odešlete prosím e-mail na podporu přímo z aplikace Konverzace na cesty (O aplikaci - Podpora). Pokud to nebude možné, můžete využít následující formulář:

Odeslat