Windows 8: Pomoc i FAQ Rozmówki turystyczne

Zakup samodzielnej aplikacji nie jest możliwy, ale istnieje możliwość wypróbowania, za darmo i niezobowiązująco, jak aplikacja działa i co zawiera. Potem bezpośrednio z tej aplikacji można zakupić pojedyńcze rozmówki turystyczne lub cenowo bardziej przystępny cały komplet. Windows Store to zakup bezpośrednio z aplikacji jak „In-App Purchase“.
Nie. W aplikacji przy każdej rozmówce podana jest jej cena, jak również rzeczywista cena całego kompletu. Decyzja o tym, czy użytkownik zakupi pojedyńcze języki lub cenowo korzystniejszy komplet wszystkich rozmówek w podróży, zależy tylko od niego samego. Na cenę komletu nie mają wpływu wcześniej zakupione pojedyncze języki. Windows Store nie umożliwia dynamicznej adaptacji cen.
Tak, jeśli oba urządzenia mają system operacyjny Windows 8 i jeśli jesteś zgłoszony pod tym samym ID, jak podczas dokonywania zakupu. Proszę zainstalować aplikację w swoim urządzeniu i w sekcji „Ustawienia“ aplikacji w sekcji „Serwis“ proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Windows Store nie umożliwia kilkukrotnego zakupienia takiej samej aplikacji lub jej części.
W sekcji „Ustawienia“ aplikacji proszę kliknąć na pozycję „Przywróć zakupione języki“. Proszę użyć takiego samego Google Play ID, jakie zostało wykorzystane podczas zakupu.

Jeśli tylko potrzebujecie pomocy, odeślijcie e-mail na pomoc dla klientów bezpośrednio z aplikacji Rozmówki turystyczne (Ustawienia - Pomoc). Jeśli nie będzie to możliwe, możecie skorzystać z następującego formularza:

Wyślij